Wszystkie towary (poza naszymi zestawami komputerowymi HMAC, ODRA i MASHER) w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy do 24h po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

W przypadku zestawów komputerowych czas oczekiwania wynosi 7-10 dni w zależności od dostępności podzespołów. Komputery na zamówienie wysyłamy ubezpieczonym kurierem o wartości przesyłki.

Przesyłki w naszym sklepie dostarczają firmy kurierskie FedEX, DHL i DPD - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to 1-2 dni robocze.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

UWAGA! DARMOWA DOSTAWA DO ZAMÓWIEŃ ZA PRZEDPŁATĄ POWYŻEJ 1000 PLN
 
Do 1000 zł koszt przesyłki
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 
Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
     
do 30 kg 25 zł 30 zł
powyżej 30 kg 55 zł 85 zł
zamówienie powyżej 1000 zł 0 zł 15 zł

 

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W przypadku zestawów komputerowych 7-10 dni w zależności od dostępności podzespołów. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.